ادز

  • از

ادز
امروزه روش‌­های متعددی برای تبلیغات موجود است , البته بدون شک تبلیغات در گوگل ادز برای کسب و شغل های آنلاین شایسته ترین مورد به‌شمار می‌­رود .
این که چه‌طور در گوگل تبلیغ کنیم نکته‌ی با اهمیت و حساس برای هر کسب و فعالیت است .
ما درین مقاله اساسی‌ترین برتری‌های گوگل ادز نسبت به بقیه روش‌های تبلیغاتی را بررسی کرده‌ایم .

گوگل ادز اصلاً چیست؟
در‌صورتی‌که بخواهیم به ساده‌ترین صورت این سیستم تبلیغاتی را توضیح دهیم , بایستی بگوییم گوگل ادز یک اکوسیستم است متشکل از :

کاربرانی که در وب درگیر گشت و گذار می باشند .
کسب و کارهایی که می خواهند تبلیغات خویش را به مشتری‌های بالقوه نمایش دهند .
رسانه‌‌های اینترنتی ; یعنی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که میخواهند با نمایش این تبلیغات , به درآمد برسند . یکی‌از مطرح‌ترین این رسانه‌ها خویش موتور جستجوی گوگل است .
در واقع شما تحت عنوان یک کسب و عمل , تبلیغ خویش را در رسانه‌های متعدد اینترنتی به یوزرها انگیزه خویش نمایش می‌دهید .

تبلیغات گوگل

چرا کسب و شغل های آنلاین می بایست از گوگل ادز به کار گیری کنند؟
دنیای بازاریابی در سال­‌های اخیر به روش چشم‌گیری عوض شده و گوگل ادز یک کدام از پلتفرم­‌های تبلیغاتی است که در ساخت این تغییرات نقش به‌سزایی داشته است .
یکی‌از مزایای به کارگیری از تبلیغات گوگل ادز این است که برخلاف دیگر استراتژی­‌های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی , شما صرفا هزینه تبلیغاتی را پرداخت می­‌کنید که مخاطبان بر روی آن کلیک نمایند . در واقع تبلیغات در گوگل ادز یک کدام از موثرترین روش‌­های تبلیغات آنلاین PPC محسوب می‌­شود و به وسیله هزاران اداره کوچک , میانگین و بزرگ استعمال می‌­گردد .
کلیه اشخاص و سازما‌‌ن‌­هایی که از گوگل ادز به کارگیری می‌­کنند در یک مورد با یکدیگر اشتراک دارا‌هستند : ” آن­ها می‌­خواهند میلیون‌ها استفاده کننده اینترنت که داده ها , تولید ها و خدماتی را به صورت آنلاین کاوش می­‌کنند , بدست بیاورند . ”

درصورتی که تبلیغات گوگل ادز را دورازشوخی بگیرید و به حالت صحت پیش روید , احتمال این‌که به حجم بالای مخاطبان مورد نظرتان برسید , فراوان بسیار خواهد بود .

مخاطبان بالای گوگل ادز نسبت به بقیه بسترهای تبلیغاتی
اصلی­‌ترین انگیزه تمام کسب و امور از تبلیغات وب سایت و محصولات­شان مطلقا ارتقا مشاهده , ارتقاء مشتریان بالقوه و در غایت ارتقاء فروش است .
تبلیغات گوگل ادز با اعتنا به دارا بودن طیف گسترده مخاطبان و همینطور تجهیزات و مزایایی که به نسبت بقیه روش­‌های تبلیغاتی دارااست , شیوه وصال به‌این انگیزه دارای اهمیت را برای صاحبان شغل ها هموارتر می­‌کند .
آمارها نشان می­‌دهند , روزمره نسبتاً ۳ . ۵ میلیارد کاوش در گوگل انجام می­‌شود و به صورت اعتقاد شما این میزان مخاطب را در هیچ یک از بسترهای تبلیغاتی دیگر نخواهید داشت .

قابل ذکر است , تبلیغ کنندگان با به کارگیری از گوگل ادز می‌­توانند تبلیغات وب سایت و یا این که سرویس ها خویش را علاوه بر نمایش در ورقه حاصل موتور کاوش , در بقیه برنامه‌­ها و ابزارهای گوگل مثل : Gmail , YouTube و همینطور ۶۵۰۰۰۰ نرم افزار و دو میلیون وب­‌سایتی که در شبکه نمایش گوگل وجود دارا‌هستند , در معرض رویت کرد یوزرها قرار دهند .

گوگل ادز

ارتقا مخاطب بالقوه و ازدحام از روش گوگل ادز
تبلیغاتی که باعث به ارتقاء مخاطبان وبسایت شود , برای کسب و امور یک دست‌آورد محسوب می­‌شود , ولی یک تبلیغ کارآمد تبلیغی است که مخاطبان را تبدیل به مشتریان بالقوه کرده و در غایت سبب ساز به ارتقا فروش شود .
تجربه اشخاص در تبلیغات اینترنتی حاکی از این است که تبلیغات گوگل ادز یکی شایسته ترین روش‌­ها برای ایجاد لید می­باشد .

برای مثال در صورتی‌که کمپین­‌های تبلیغاتی این پلتفرم را به صدق تهیه و تنظیم و سازمان فرمایید , قابلیت این که مشتریان هدفمند متعددی در جهت وبسایت شما روانه شوند , فراوان بالا است .
گوگل ادز به شما امداد می­‌کند تلاش‌­های­تان را بر روی کسانی متمرکز نمایید که در جستجوی تولیدات و خدماتی مثل شما می باشند .
با تبلیغات در گوگل ادز و استعمال از ابزارهای آن می‌­توانید به صورت مداوم فعالیت‌­های تبلیغاتی­‌تان را تصحیح نمایید تا صرفا اشخاصی که حقیقتا خواستار خرید تولید ها یا این که سرویس ها شما می باشند , از روش این بستر به وب‌سایت­تان رسول شوند .
در فیض شما با سیل مشتریان بالقوه و در فیض ارتقا فروش روبرو خواهید شد .

ادز سریعتر از سئوی سایت :
یکی‌از اصلی ترین مزایای به کار گیری از گوگل ادز این است که سریعتر از سئوی سایت فعالیت می­‌کند .
اگر‌چه سئوی وب سایت هم سبب به ارتقاء مخاطب و ساخت ازدحام برای سایت‌­ها می­‌شود البته کمپین­‌های بهینه‌سازی شده گوگل ادز می­‌تواند خیلی سریع‌تر از سئوی وب سایت برای کسب و شغل های آنلاین فیض بخش باشد .
این کمپین­‌ها نرخ کلیک ( CTR ) بالا و ازدحام بیشتری به همراه دارا هستند که معنای آن ارتقا مشتریان بالقوه و در فیض ارتقاء فروش است .
در اینجا دلایلی موجود هست که ارتقا مخاطب سریع‌تر و مؤثرتر از روش گوگل ادز را تایید می­‌کند .

– می‌­توانید هم زمان بر یک‌سری واژه و کلمه اساسی متمرکز گردید .

– هر زمان که بخواهید می‌­توانید کمپین­‌های تبلیغاتی­‌تان را راه اندازی یا این که متوقف فرمائید .

– تبلیغاتی که برفراز ورقه نمایان می­‌شوند , با سرعت بیشتری مشاهده می‌­شوند .

گوگل

در خدمت تبلیغاتی گوگل , شما می توانید مبنی بر یکسری میزان متفاوت , مخاطبان انگیزه خویش را با توجه بالایی مشخص و معلوم نمائید :

ردۀ سنی : اشخاصی که در یک بازۀ سنی مشخص و معلوم قرار دارا هستند .
علایق : افرادی که به یک قضیه معلوم علاقه‌مند می‌باشند .
جنسیت : اشخاصی که جنسیت آن‌ها مونث یا این که مذکر است .
مکان : اشخاصی که در یک مجموعه کشور ها , مملکت , شهر یا این که چه بسا محله معاش می کنند .
دستگاه : افرادی که از رایانه همراه , تبلت یا این که موبایل به کارگیری مینمایند .
بازاریابی دوباره ( Remarketing ) : اشخاصی که قبلاً به وبسایت یا این که نرم افزار شما راز زده‌اند , البته خریدی انجام نداده‌اند .
با این اکانت , شما میتوانید به گوگل بگویید که تبلیغ شما‌را صرفا به آقایان ۱۸ تا ۲۴ سالی نمایش دهد که در یکی‌از محله‌های شهری در آلمان می‌باشند و با موبایل خویش به وب متصل شده‌اند . دیدنی است , نه؟

حال وقت آن رسیده که از خویش بپرسیم آیا تبلیغات از این هدفمندتر نیز ممکن است؟

نرخ بالای رجوع و برگشت سرمایه با گوگل ادز
ROI نسبت سود خالص به هزینه­‌های شما است که غالبا مهم ترین مولفه اندازه‌گیری برای یک تبلیغ‌کننده محسوب می‌­شود . چون این فرمان تأثیر حقیقی تلاش‌­های تبلیغاتی شما در تجارت‌تان را نشان می‌­دهد .

زمانی‌که شما از روش‌­های تبلیغاتی برای ارتقا فروش , ایجاد لید یا این که بقیه فعالیت‌­های هدف‌مند و گرانبها استعمال میکنید , بایستی به صورت مداوم و هم‌زمان میزان راندمان سپرده گذاری ( ROI ) خویش را هم مقدار بگیرید . با فهمیدن ROI , می­‌توانید بفهمید مبلغی که هزینه می­‌کنید برای تجارت تان پرمنفعت است یا این که خیر!

برای به‌دست آوردن چهره ای واضح­‌تر از کاری که شایسته ترین فیض را به شما می‌­دهد , می بایست دائماً اقدامات و کمپین‌­های خویش را تست و پیگیری فرمائید . گوگل ادز برای این فعالیت بستری بدون نقص داراست , چون یک پلتفرم تبلیغاتی روشن است که داده ها ما یحتاج شما‌را به‌راحتی در دسترس‌تان قرار می­‌دهد . به‌این مضمون‌ که , می‌­توانید در گوگل ادز , مورد ها و عملکردهایی که بازده‌ی خیر داشته و نرخ رجوع سرمایه در آن­ها بیشتر است را بفهمید و آن‌گاه کارایی و دارایی خویش را درین زمینه­‌ها متمرکز کنید .

چنانچه هزینه هرکدام از تبلیغات , کمپین تبلیغاتی یا این که بخش­‌هایی از یک کمپین به نسبت راندمان آن بیشتر است , می­‌توانید متوقف‌شان کرده و درواقع سرمایه‌تان را هدر ندهید . در ازای سرمایه خویش در آتی برای کمپین­‌های چیره تست نمائید . هنگامی­ که کمپین­‌های گوگل ادز را با صرفه فرمائید , می‌­توانید راندمان بالایی را به‌دست آورید که ممکن است کسب این میزان‌ از رجوع سرمایه با تبلیغات در گوگل ادز , از روش دیگر استراتژی­‌های بازاریابی قابلیت و امکان پذیر نباشد .

تبلیغات در گوگل

سرویس ها بدون نقص گوگل ادز را با ماشین کرایه ای ادنگاه اخذ نمایید
چنان‌چه می‌­خواهید به‌تازگی وارد فضای آنلاین گردید یا این که در حالتی‌که درین دور و اطراف عمل دارید و به اندیشه ارتقاء مشتری میباشید و می­‌خواهید بازار خویش را توسعه دهید , با ساخت یک حساب گوگل ادز می‌­توانید شایسته ترین فیض را به‌دست آوردید .
ادنگاه از صفر تا صد این فرآیند , تا وصال به موفقیت در کنارتان خواهد بود .
ادنگاه این عمل را با ساخت یک اکانت مخصوص مجانی همراه با قابلیت دسترسی بی واسطه آغاز می‌­کند , آنچه تحت عنوان تبلیغ در لحاظ دارید به شایسته ترین صورت ممکن برای شما می‌­سازد , پروسه تبلیغات در گوگل و حساب گوگل ادز شمارا رئیس و تبلیغات‌تان را بهینه‌سازی می­‌کند , گزارشی ظریف از مسیر کمپین و پایان آن در اختیارتان قرار می‌­دهد .
در واقع شما با ادنگاه می­‌توانید یک حساب گوگل ادز ساخت و سازمان فرمایید و از حداکثر مزایای امنیت و پشتیبانی برخوردار باشید .

با ما در رابطه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *