Advertising on Google Ads

  • از

تبلیغات در Google یکی از بهترین تصمیمی است که می توانید برای گسترش دسترسی خود ، پیدا کردن مشتری جدید و رشد کسب و کار خود بگیرید.

Google Ads (که قبلاً با عنوان Google AdWords شناخته می شد) بزرگترین و پرکاربردترین پلت فرم تبلیغاتی آنلاین در جهان است و با تبلیغات در Google ، تجارت شما می تواند به مخاطبان بالقوه میلیون ها نفر برسد.

به ما کمک می کنیم تا با این راهنمای مبتدی برای تبلیغات در Google شروع به کار کنید.

چگونه تبلیغات در Google کار می کند
Google Ads به عنوان یک حراج عمل می کند ، اما برخلاف یک حراج معمولی ، فقط پیشنهاد شما مهم نیست – حراج کیفیت و اهمیت تبلیغات تبلیغاتی شما را در نظر می گیرد. این بدان معنی است که زمین بازی برای همه سطح است ، نه تنها تبلیغ کنندگان با عمیق ترین جیب ها.

حراج Google Ads محور مفهوم کلمات کلیدی است. تبلیغ کنندگان کلمات کلیدی مربوط به مشاغل خود را شناسایی می کنند – و جستجوگرها احتمالاً هنگام تلاش برای یافتن چیزی از آنها استفاده می کنند – و پیشنهاداتی را به آنها ارائه می دهند و می گویند هر بار که کاربر Google روی تبلیغ خود کلیک می کند ، چقدر می توانند مبلغی بپردازند. این جایی است که اصطلاح “تبلیغات پرداخت با هر کلیک” از آن به وجود می آید.

حراج آگهی هر بار که یک جستجوگر یک کلمه کلیدی را به Google وارد کند انجام می شود ، بدین معنی که هر جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر خود را به شما نشان می دهد فرصتی برای نمایش تبلیغات شما به مشتریان جدید آینده است. و از آنجا که این چشم اندازها به طور فعال به دنبال آنچه می فروشید ، در لحظه مناسب ظاهر می شوید. این همان چیزی است که باعث می شود تبلیغات در Google بسیار قدرتمند شود و یکی از بهترین راه های رشد کسب و کار شما باشد.

نحوه تبلیغ در Google
تبلیغات در Google به یک حساب Google Ads نیاز دارد که ایجاد آن رایگان است. وقتی حساب خود را باز کردید ، وقت آن است که بفهمید که چگونه می توانید از Google Ads برای رشد شغل خود استفاده کنید!

موارد زیر یک فرآیند ده مرحله ای برای تبلیغات در Google است:

اهداف حساب خود را تعیین کنید
مخاطب خود را تعیین کنید
انجام تحقیق در مورد کلید واژه
بودجه و پیشنهادها را تعیین کنید
ساختار حساب بهینه خود را بسازید
تبلیغات با عملکرد بالا بنویسید
صفحات فرود موثر ایجاد کنید
پیگیری تبدیل را پیاده سازی کنید
لیست های بازاریابی خود را رشد دهید
بهینه سازی را یک عادت کنید
ما در مورد چگونگی بهینه سازی تبلیغات Google شما در زیر نکات بیشتری ارائه خواهیم داد.

ساختار بهینه تبلیغات گوگل
اولین قدم در نظر گرفتن ساختار حساب شما است. اگرچه روشهای زیادی برای ساختن یک حساب AdWords وجود دارد ، از جمله آینه کاری ساختار وب سایت شما یا طبقه بندی محصولات ، اما موثرترین و موفق ترین حساب ها ، وقتی صحبت از سلسله مراتب سازمانی است ، با یکدیگر یکسان هستند. شکل زیر ساختار حساب بهینه Google Ads را نشان می دهد:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *